RPG Text Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG Text Game

Naruto RPG Text Game
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Top posters
Toshiro Fuguki
Keiminoe Tsukihaya Vote_lcapKeiminoe Tsukihaya Voting_barKeiminoe Tsukihaya Vote_rcap 
Utake Kohaku
Keiminoe Tsukihaya Vote_lcapKeiminoe Tsukihaya Voting_barKeiminoe Tsukihaya Vote_rcap 
Uchiha Shinshou
Keiminoe Tsukihaya Vote_lcapKeiminoe Tsukihaya Voting_barKeiminoe Tsukihaya Vote_rcap 
Renji Hōzuki
Keiminoe Tsukihaya Vote_lcapKeiminoe Tsukihaya Voting_barKeiminoe Tsukihaya Vote_rcap 
masik
Keiminoe Tsukihaya Vote_lcapKeiminoe Tsukihaya Voting_barKeiminoe Tsukihaya Vote_rcap 
Toshio Yuki
Keiminoe Tsukihaya Vote_lcapKeiminoe Tsukihaya Voting_barKeiminoe Tsukihaya Vote_rcap 
Sukochi Toshikatsu
Keiminoe Tsukihaya Vote_lcapKeiminoe Tsukihaya Voting_barKeiminoe Tsukihaya Vote_rcap 
Manami Uzumaki
Keiminoe Tsukihaya Vote_lcapKeiminoe Tsukihaya Voting_barKeiminoe Tsukihaya Vote_rcap 
Ken
Keiminoe Tsukihaya Vote_lcapKeiminoe Tsukihaya Voting_barKeiminoe Tsukihaya Vote_rcap 
Rin Sabaku
Keiminoe Tsukihaya Vote_lcapKeiminoe Tsukihaya Voting_barKeiminoe Tsukihaya Vote_rcap 
Hledat
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Poslední téma
» Pokoje
Keiminoe Tsukihaya Icon_minitime7/1/2012, 02:55 pro Riko

» Chrám Bijuu
Keiminoe Tsukihaya Icon_minitime7/1/2012, 02:51 pro Admin

» Vodopád pravdy
Keiminoe Tsukihaya Icon_minitime7/1/2012, 02:49 pro Admin

» Ubytovna Kumogakure
Keiminoe Tsukihaya Icon_minitime7/1/2012, 02:46 pro Admin

» Nemocnice
Keiminoe Tsukihaya Icon_minitime7/1/2012, 02:44 pro Admin

» Hřbitov
Keiminoe Tsukihaya Icon_minitime7/1/2012, 02:42 pro Admin

» Stadion Konoha
Keiminoe Tsukihaya Icon_minitime7/1/2012, 02:42 pro Riko

» Les Smrti
Keiminoe Tsukihaya Icon_minitime7/1/2012, 02:41 pro Riko

» Akademie
Keiminoe Tsukihaya Icon_minitime7/1/2012, 02:39 pro Admin

Partners



 

 Keiminoe Tsukihaya

Goto down 
AutorZpráva
Keimi

Keimi


Počet príspevkov : 1
Join date : 25. 12. 11

Keiminoe Tsukihaya Empty
PříspěvekPředmět: Keiminoe Tsukihaya   Keiminoe Tsukihaya Icon_minitime25/12/2011, 02:16

Jméno: Keiminoe Tsukihaya

Přezdívka: Keimi (skratka jména- taky se představuje jen Keimi Tsukihaya)

Věk: 17

Fobie: že příjde v boji k trvalé újmě na tele (proto taky nerad bojuje vážně - jako nic proti tréninku)

Pohlaví: muž

Rodina: neznámá nebo žádná

Povaha: poklidná a celkem milá ale je tak trochu blázen - níže popsané (v neoblíbené)

Výška (v cm):176

Váha (v kg):64

Koníčky: Kreslení mangy.

Oblíbené: Západ slunce, dobré jídlo, uklidňující hudba.

Neoblíbené: Boje (dokud ho nechytne šílená nálada - stane se že by zabil kohokoli kdo mu přijde pod ruku - stává se to jen když je opravdu v nebezpečí)

Životopis/Příběh:
Od 12.11. : Vzbudil sem se v dohářející dědině a u sebe sem měl jen zápisník se stranami bez řádku (v batohu), a trochu jídla. Za pásem sem měl katanu a ZVN. V levé noze sem měl zarytou kosu a vedle pravé nohy mi ležela další. Vytáhl sem ji a ošetřil si nohu. Kosy sem vzal do baťohu a pomalu sem kráčel pryč od vesnice. Všechno sem dělal inštinktivně a ani nevím proč, nic o sobě nepamatoval. Věděl sem jen že sem v nějaké vesnici jak se jmenuji a že sem ninja. Pak sem měl v baťohu mapku (světa) na které byl křížek. Usoudil sem že to muže být místo kde sem tak sem se dle mapy orientoval a dorazil k vesnici Suna. (Se svou polohou sem měl pravdu.) Šel sem za někým kdo by mi mohl pomoct. Když sem ale přišel k bráně tak mě zbalili 2 týpci který na mě prý kričeli že mám stát a já šel dál. (omráčili mě.)
15.11. : Vzbudil sem se v nemocnici kde u mě stála žena a začala mě asi po pěti minutách spovídat když si všimla že sem vzhuru. Řekl sem jí vše co sem si ze své minulosti pamatoval a ona mi řekla že o mě nemaj žádné záznamy takže nejspíš nejsem zločinec ale že k mé minulosti mi tím pádem nemuže nic říct.
2.12. : Konečně se tá paní znovu objevila a řekla že sem kompletně prověřenej a už nejspíš i zdravej. Řekla mi že z mé paměti vydolovali že sem ninja a že umím nějaké techniky. Na to sem si ale vzpoměl už před dvěma dny. Jen sem si to ani pořádně neuvědomil protože sem zase zaspal a pak sem si myslel že to byl sen. Taky mi řekla že moje paměť se už asi nevrátí a že mi nabízí práci ninji ve vesnici až si objasním své schopnosti.
15.12. : Po dvou týdnech tréninku sem už 100%-ne věděl co dokážu a taky sem si uvědomil co dokážou moje kosy. Když sem se ráno vzbudil šel sem se najíst a porozhlédnout po vesnici. Pak sem zašel za tou ženou a řekl ji že sem připraven znova pracovat. Poděkoval sem jí za to že se o mě postarali a vybavil sem si nájem ve městě (do té doby mě nechávali pro jistotu v nemocnici na nočné pozorování).

Klan: neznámé nejspíš ne

Kekkei Genkai: Hi no teiko

Schopnost Kekkei Genkai: Je odolný vuči běznému ohni. (Katon: Gokakyu...: nezasáhne ho oheň ale jen tlak z techniky nebo nějaký ten prach co se do ohně zamíchá počas letu a nezhoří)

Styl boje: Trénuje hlavně svoje reflexy a techniku Furyoku no Mamoru která je jeho vlastní. Získá tak výbornou obranu protože když někdo zapálí tohle jutsu začne jeho vdušné brnení hořet.
Dále bojuje běžným větrným ninjutsu a používá několik ruzných zbraní pro ninji.

Zbraň, vybavení: ZVN (kunaie, shurikeny, obvazy...)
Černá katana (Dragon Engraved - přívlastek dle vzhledu) - běžná katana, dobře ji ovládá
Spoiler:

Double Scythe - házecí kosa (2x)- Má modrou a červenou. Červená dokáže zapálit to do čeho ji hodíš dle množstvý čakry kterým jí nabiješ.(Muže spusobit i menší výbuchy). U modré je to přesně opačně. Funguje teda stejně jen na vodu. (Jelikož Keimi nemá vodnou čakru tak tuhle kosu ovládá jen minimálně... dokáže tak spusobit podchlazení soupeře když je zima. Proto ji používá jen jako obyčejnou zbraň) (Na každé je dlouhý těnký řetěz aby se dali přitáhnout spět.) Jejich používání ale spotřebuváva hodně chakry a je celkem lehké je vyblokovat.
Spoiler:

Podstata: Fuuton

Vzhled/oblečení: Černé vlasy. Oči do oranžova až nabírají rudou barvu (neobvyklé). Pod levým okem má tetování. Černá šála. Černé tričko z vysokým límcem který má žlutý lem až do zlaté barvy. Tak je to i na látce co má kolem pásu a na ní má opasek na kterém mu vysí ZVN a Katana. Na zádech kousek nad křížema nosí kosi tak že na rukojeti perfektně dosáhne. Nosí černé nohavice a na rukách rukavice které sou spojené z látkou která mu pokrývá ruce skoro až po ramena. Na levém rameni má vytetovaného draka.

Obrázek:
Spoiler:


Techniky:

Furyoku no Mamoru - Keimiho vlastná technika která funguje tak že kdekoli kolem jeho těla dokáže vytvořit tlak z výřicího se vzduchu a je ho těžké zasáhnout. Protože výřicí se vzduch vykloňuje nebo dokáže i odrazit náraz. Nevýhoda je nepřítel co používá jehly. Jelikož je předmět malý tlak pusobý na malou plochu a předmět je těžké vyklonit z dráhy nebo odrazit. Stejně je to i z Hyuugy. (Nevím jak to tady máte z vlastníma technikama, předpokládám že ta rubrika je pro učení se nových technik počas hry tak sem to tam nepsal.)

Kai - uvolnění
Henge no jutsu - technika přeměny
Kage bushin no jutsu - technika stínového klonování

(B) Fuuton: Reppushou - Toto jutsu usmerňuje prúdenie vzduchu a upravuje ho do podoby víru ktorým je protivník zasiahnutý. Nagata toto jutsu naučil Jiraiya.
Naruto Wikia:
Spoiler:

(C) Fuuton: Kamikaze - Setsuna ze své ruky vyšle na nepřítele větrný vír. Používá se v kombinaci s Katon: Hibashiri na vytvoření ohnivého tornáda.
Naruto Wikia:
Spoiler:


(Nevím úplně přesně jak to tady funguje tak mi tu možná něco chybí. Taky mám trochu jinou kostru protože sem línej to přepsat do té vaší Smile snad to nevadí. Jestli potřebujete abych něco pozměnil nebo kompletně editnul napište, provedu. Děkuji.)
Návrat nahoru Goto down
 
Keiminoe Tsukihaya
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
RPG Text Game :: Informace :: Vaše postavy (Nutné přispět)-
Přejdi na: